Opinie

Zdałem za pierwszym razem! Dziękuję za sprawnie przeprowadzony kurs,dopasowanie grafiku jazd i w ogóle za dużo cierpliwości. Polecam z czystym sumieniem i jeszcze raz DZIĘKI..........Kasia,Marcin-jesteście najlepszymi nauczycielami.

01.04.2015-Mateusz K.

---------------------------

Gorąco polecam Szkołę OSK Jazda. Zajęcia teoretyczne są tam prowadzone w sposób interesujący, angażujący a jednocześnie bezstresowy. Jazdy są kplanowane elastycznie, zgodnie z osobistymi upodobaniami i potrzebami kursanta, prowadzone przez świetnych i kompetentnych instruktorów, mających indywidualne podejście, nieraz psychologiczne spojrzenie, a co najważniejsze przygotowujących w 100% na zdanie egzaminu. Osobiście pragnę podziękować zarówno instruktorom - pani Kasi i panu Kubie, którzy włożyli w moją jazdę wiele wysiłku i pracy oraz pani Ilonie, która nie pozwoliła mi się poddać w chwili zwątpienia.

13.11.2014-Agata P.

---------------------------

Polecam wszystkim Szkołę. Właśnie wracam z Wordu, i wszystkie egzaminy zdane za pierwszym razem. Serdeczne podziękowania dla Kasi i Kuby za profesjonalne przygotowanie.

29.05.2014-Tomasz Wojtarowicz

---------------------------

Doskonale prowadzone zajęcia, bezstresowa atmosfera :P egzamin zdany za pierwszym razem :) NAJLEPSZY OSK WE WROCŁAWIU!!! "Bo jazda ma sprawiać przyjemność"

10.05.2014-Grzesiek

---------------------------

Najlepsza Szkoła Jazdy we Wrocławiu !!! OSK Jazda posiada w pełni profesjonalnych instruktorów. Jeżeli miałabym wybierać ponownie, to zdecydowanie wybrałabym ten Ośrodek Szkolenia Kierowców. Polecam i będę polecać z pełną odpowiedzialnością wszystkim szukającym dobrej szkoły. Mam porównanie do innej szkoły. - Wielkie podziękowania, a w szczególności dla Pani Kasi :) która okazała się również dobrym psychologiem ;) --- Zdałam za pierwszym razem, co jest najlepszą reklamą Pani instruktor --- Pozdrawiam, Grażyna "Jazda ma sprawiać przyjemność"

23.03.2014-Grażyna

---------------------------

Z czystym sumieniem polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców Jazda. Mój kurs przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Wszyscy pracownicy szkoły, z którymi sie zetknąłem, byli rzeczowi, kompetentni oraz życzliwi.

24.01.2014-Konrad

---------------------------

Chcę Wszystkim polecić OSK Jazda i Panią instruktorkę Katarzynę, dzięki tej Pani zdałam egzamin na prawko ! Dodam, że kurs kończyłam w innej \"szkole\" i totalnie nieprzygotowana postanowiłam doszkolić się w OSK Jazda, dzięki metodą oraz podejściu do kursantów przekonałam się, że można się nauczyć i zdać egzamin (choć wcześniej było to dla mnie totalną abstrakcją), dodam, że wcześniej nie wierzyłam, że dam rade i nie piszę na wyrost, że było ze mną kiepsko :). POLECAM i pozdrawiam serdecznie.

21.01.2014-Aleksandra Sz.

---------------------------

Polecam OSK JAZDA! Miła i bezstresowa atmosfera, wymagający lecz sympatyczni instruktorzy (wiem co piszę - miałam okazję poznać każdego). Skuteczne metody nauczania - zdałam za pierwszym razem :) Ps. Dziękuję wszystkim instruktorom za wspólne przemierzanie wrocławskich ulic :) - Agnieszce, Kubie, Kasi i nowemu instruktorowi Robertowi i... oczywiście pani z biura za rozpisywanie jazd z uwzględnieniem mojego planu zajęć :)

02.12.2013-Ania

---------------------------

Niedawno byłem kursantem szkoły Jazda.Zdałem egzamin za 2 razem, mimo, że w innej szkole nie dawano mi na to szans i że byłem mega zestresowany po kursie z tamatejszym instruktorem. W \"Jeździe\" spotkałem niesamowicie miłą atmosferę i profesjonalne podejście połączone z dobrym wkrętem. Pani Kasia - moja instruktorka - ma niezły flow!!! :)EKIPA zarąbistych instruktorów i instruktorek... którzy są profesjonalni i wyluzowani. POLECAM SERDECZNIE!

15.11.2013-Paweł Kaczorowski

---------------------------

Polecam! Egzamin zdany za pierwszym razem :) Mili i wymagający instruktorzy. Egzamin państwowy po lekcjach z p. Kasią stał się banalnie prosty!

13.09.2013-Kuba

---------------------------

Dziekuje za cierpliwość, jestem obcokrajowcem i dla mnie jest wazne zeby szkolenie odbywalo sie dokladnie i skutecznie, Pani Kasia jest naprawde fajnym instruktorzem, dziszaj zaliczylem egzamin za pierwszym razem!!! Polecam daną szkolę kazdemu Polaku i ludzi z innych krajow, bedziecie z adowoleni na 100%

05.07.2013-Nazar

---------------------------

Zdałem dziś za drugim razem ( ale tak naprawde za pierwszym razem w mieście, gdyż za pierwszym nie zdałem z wlasnej głupoty - nie rozejrzałem sie na łuku ;p). Powiem krótko, profesjonalne i indywidualne podejście instruktorów do każdego kursanta( widać, że zależy na nauczeniu nie tylko samej j azdy \" na wprost\', lecz także wykonywania wielu manewrów), duże wymagania, czasem było ciężko, ale się opłaciło. Dziękuje zwłaszcza Pani Kasi za wytrwałość, gdyż na początku bylo beznadziejnie, a skończyło sie \"happy endem\" :)

04.07.2013-Kursant

---------------------------

No no jakie afisze No nie powiem odpowiednia nazwa do odpowiednich instruktorów:).....nie powiem było ostro, dyscyplina musiała być Dziękuję za dużą dozę cierpliwości i zaangażowanie. ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM he he

04.03.2013-Gonia

---------------------------

SZYBKO,SPRAWNIE I SOLIDNIE-POLECAM WSZYSTKIM,KTÓRZY CHCĄ NAUCZYC SIE JEŹDZIC!!!!!!

03.03.2013-Olo

---------------------------

Kurs prowadzony profesjonalnie. Polecam wszystkim. Umiejętności praktyczne jakie zdobyłam zasługują na wysokie uznanie. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu instruktorów, którzy przekazują całą swoją wiedzę- egzamin zdałam za pierwszym razem. Wyrazy szacunku. GORĄCO POLECAM!

28.02.2013- kursantka

---------------------------

Cóż można powiedzieć ja jeździłam z Kasią, a także innymi, cóż można powiedzieć. Kasiu jesteś świetna i najlepsza, to dzięki tobie i Twojemu zaangażowaniu w moje szkolenie zdałam za pierwszym razem. Powiem tak dobry instruktor, to pozytywne efekty na egzaminie, ja na swój egzamin poszłam bez stresu wiedziałam, ze dam radę :):):) Jeszcze raz wielkie dzięki. Buzia :)

07.12.2012- Gosia

Zapraszamy do podzielenia się opinią o naszej szkole nauki jazdy. Aby to zrobić przejdź do formularza kontaktowego.

Skontaktuj się

OSK Jazda

ul. Ciepła 15/50 (parter)
50-524 Wrocław

tel. 609-225-040

email: oskjazda@gmail.com

Godziny otwarcia biura:

pon.-czw.12:00-17:00
piątek 10:00-14:00

Skontaktuj się z nami jeśli godziny otwarcia naszego biura Ci nie odpowiadają. Jestesmy pewni, że wspólnie ustalimy dogodny termin spotkania:)

Nasza sala wykladowa mieści się przy al.Armii Krajowej 4C/6 Zapraszamy!