Witamy w O¶rodku Szkolenia Kierowców Jazda
609 225 040
poniedziałek - pi±tek 12:00-17:00
¶roda 10:00-17:00
Skontaktuj się
Chcesz zapisać się na kurs? Potrzebujesz dodatkowych lekcji?
Wpisz swoje dane, nasz pracownik skontaktuje się z Tob±, odpowie na wszyskie pytania, doradzi.telefon:
609 225 040
Godziny otwarcia:
poniedziałek - pi±tek
12:00-17:00
¶roda
10:00-17:00
Adres:
ul. Ciepła 15/50 (parter)
50-524 Wrocław
Opinie o OSK JAZDA :-)

Zdałem za pierwszym razem! Dziękuję za sprawnie przeprowadzony kurs,dopasowanie grafiku jazd i w ogóle za dużżo cierpliwości. Polecam z czystym sumieniem i jeszcze raz DZIEKI..........Kasia,Marcin-jesteście najlpszymi nauczycielami.
01.04.2015-Mateusz K.

Gor±co polecam Szkołę OSK Jazda. Zajęcia teoretyczne s± tam prowadzone w sposób interesuj±cy, angażuj±cy a jednocześnie bezstresowy. Jazdy są kplanowane elastycznie, zgodnie z osobistymi upodobaniami i potrzebami kursanta, prowadzone przez świetnych i kompetentnych instruktorów, maj±cych indywidualne podejście, nieraz psychologiczne spojrzenie, a co najważniejsze przygotowuj±cych w 100% na zdanie egzaminu. Osobiście pragnę podziękować zarówno instruktorom - pani Kasi i panu Kubie, którzy włożyli w moj± jazdę wiele wysiłku i pracy oraz pani Ilonie, która nie pozwoliła mi się poddać w chwili zw±tpienia.
13.11.2014-Agata P.

Polecam wszystkim Szkołę. Właśnie wracam z Wordu, i wszystkie egzaminy zdane za pierwszym razem. Serdeczne podziękowania dla Kasi i Kuby za profesjonalne przygotowanie.
29.05.2014-Tomasz Wojtarowicz


Doskonale prowadzone zajęcia, bezstresowa atmosfera :P egzamin zdany za pierwszym razem :) NAJLEPSZY OSK WE WROCŁAWIU!!! "Bo jazda ma sprawiać przyjemymność"
10.05.2014-Grzesiek


Najlepsza Szkoła Jazdy we Wrocławiu !!! OSK Jazda posiada w pełni profesjonalnych instruktorów. Jeżeli miałabym wybierać ponownie, to zdecydowanie wybrałabym ten Ośrodek Szkolenia Kierowców. Polecam i będę polecać z pełną odpowiedzialnością wszystkim szukającym dobrej szkoły. Mam porównanie do innej szkoły. - Wielkie podziękowania, a w szczególności dla Pani Kasi :) która okazała się również dobrym psychologiem ;) --- Zdałam za pierwszym razem, co jest najlepszą reklamą Pani instruktor --- Pozdrawiam, Grażyna \"Jazda ma sprawiać przyjemność\"
23.03.2014-Grażyna


Z czystym sumieniem polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców Jazda. Mój kurs przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Wszyscy pracownicy szkoły, z którymi sie zetkn±łem, byli rzeczowi, kompetentni oraz życzliwi.
24.01.2014-Konrad


Chcę Wszystkim polecić OSK Jazda i Pani± instruktorkę Katarzynę, dzięki tej Pani zdałam egzamin na prawko ! Dodam, że kurs kończyłam w innej \"szkole\" i totalnie nieprzygotowana postanowiłam doszkolić się w OSK Jazda, dzięki metod± oraz podejściu do kursantów przekonałam się, że można się nauczyć i zdać egzamin (choć wcześniej było to dla mnie totaln± abstrakcj±), dodam, że wcześniej nie wierzyłam, że dam rade i nie piszę na wyrost, że było ze mn± kiepsko :). POLECAM i pozdrawiam serdecznie.
21.01.2014-Aleksandra Sz.


Polecam OSK JAZDA! Miła i bezstresowa atmosfera, wymagaj±cy lecz sympatyczni instruktorzy (wiem co piszę - miałam okazję poznać każdego). Skuteczne metody nauczania - zdałam za pierwszym razem :) Ps. Dziękuję wszystkim instruktorom za wspólne przemierzanie wrocławskich ulic :) - Agnieszce, Kubie, Kasi i nowemu instruktorowi Robertowi i... oczywiście pani z biura za rozpisywanie jazd z uwzględnieniem mojego planu zajęć :)
02.12.2013-Ania


Niedawno byłem kursantem szkoły Jazda.Zdałem egzamin za 2 razem, mimo, że w innej szkole nie dawano mi na to szans i że byłem mega zestresowany po kursie z tamatejszym instruktorem. W \"Jeździe\" spotkałem niesamowicie mił± atmosferę i profesjonalne podejście poł±czone z dobrym wkrętem. Pani Kasia - moja instruktorka - ma niezły flow!!! :)EKIPA zar±bistych instruktorów i instruktorek... którzy s± profesjonalni i wyluzowani. POLECAM SERDECZNIE!
15.11.2013-Paweł Kaczorowski


Polecam! Egzamin zdany za pierwszym razem :) Mili i wymagaj±cy instruktorzy. Egzamin państwowy po lekcjach z p. Kasi± stał się banalnie prosty!
13.09.2013-Kuba


Dziekuje za cierpliwo¶ć, jestem obcokrajowcem i dla mnie jest wazne zeby szkolenie odbywalo sie dokladnie i skutecznie, Pani Kasia jest naprawde fajnym instruktorzem, dziszaj zaliczylem egzamin za pierwszym razem!!! Polecam dan± szkolę kazdemu Polaku i ludzi z innych krajow, bedziecie z adowoleni na 100%
05.07.2013-Nazar


Zdałem dzi¶ za drugim razem ( ale tak naprawde za pierwszym razem w mie¶cie, gdyż za pierwszym nie zdałem z wlasnej głupoty - nie rozejrzałem sie na łuku ;p). Powiem krótko, profesjonalne i indywidualne podej¶cie instruktorów do każdego kursanta( widać, że zależy na nauczeniu nie tylko samej j azdy \" na wprost\', lecz także wykonywania wielu manewrów), duże wymagania, czasem było ciężko, ale się opłaciło. Dziękuje zwłaszcza Pani Kasi za wytrwało¶ć, gdyż na początku bylo beznadziejnie, a skończyło sie \"happy endem\" :)
04.07.2013-Kursant


No no jakie afisze No nie powiem odpowiednia nazwa do odpowiednich instruktorów:).....nie powiem było ostro, dyscyplina musiała być Dziękuję za dużą dozę cierpliwo¶ci i zaangażowanie. ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM he he
04.03.2013-Gonia


SZYBKO,SPRAWNIE I SOLIDNIE-POLECAM WSZYSTKIM,KTÓRZY CHCĄ NAUCZYC SIE JEĽDZIC!!!!!!
03.03.2013-Olo


Kurs prowadzony profesjonalnie.Polecam wszystkim.Umiejętności praktyczne jakie zdobyłam zasługuj± na wysokie uznanie.Dzięki ogromnemu zaangażowaniu instruktorów, którzy przekazuj± cał± swoj± wiedzę- egzamin zdałam za pierwszym razem. Wyrazy szacunku. GOR±CO POLECAM!
28.02.2013- kursantka


Cóż można powiedzieć ja jeĽdziłam z Kasi±, a także innymi, cóż można powiedzieć. Kasiu jeste¶ ¶wietna i najlepsza, to dzięki tobie i Twojemu zaangażowaniu w moje szkolenie zdałam za pierwszym razem. Powiem tak dobry instruktor, to pozytywne efekty na egzaminie, ja na swój egzamin poszłam bez stresu wiedziałam, ze dam radę :):):) Jeszcze raz wielkie dzięki. Buzia :)
07.12.2012- Gosia


Zapraszamy Państwa do podzielenia się opini±. Aby to zrobić przejdĽ do formularza kontaktowego.